TJ Voděrady – SK Moravan Svitávka 0:3 (0:2)

Branky:
⚽️⚽️ Bednář R.
⚽️ Bednář V.

V prvním venkovním utkání potvrzujeme domácí body s Vranovou a také dnes vítězíme.✌💯 V prvním poločase Roman Bednář vystihl krátkou malou domů domácí obrany k brankáři, byl důrazný a otevřel skóre. Před koncem poločasu ještě pohotově zvýšil na 0:2, dorážkou po rohovém kopu. Domácí zahrozili jen v úvodu utkání, ale se střelou domácího útočníka si brankář Martin Pavel poradil. 💫👍

Ve druhé půli se nás Voděrady snažili zatlačit a zahrozili orazítkovaným břevnem. My jsme nezůstali pozadu a také nastřelili tyčku domácí branky. Hrozili jsme především z rychlým protiútoků a šancí měli opravdu spoustu. Ujala se až ta poslední, kdy Vít Bednář pečetil na konečných 0:3. 🥳⚽️🥅

Děkujeme všem fanouškům za podporu💥🎯👏 Pomohli jste nám k další zasloužené výhře. Vstup do jara se nám vydařil. Bilance prozatím 💯%, 6 bodů a skóre 7:0 👌. Příští neděli nás doma čeká 3. tým tabulky Ostrov u Macochy.